Üç Zor Mesele

Üç Zor Mesele Açıklaması ve Özellikleri. İsmet Özel'in Üç Mesele ve Zor Zamanda Konuşmak kitapları yeni ve uzun bir dibace ile bir arada "Üç Zor Mesele" adıyla neşredildi.

Responsive image
YAZAR
İsmet Özel
DOSYA BOYUTU
9,56 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054893003

Bir Üç Zor Mesele kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Üç Zor Mesele kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap İsmet Özel tarafından yazılmıştır.


İsmet Özel'in Üç Mesele ve Zor Zamanda Konuşmak kitapları yeni ve uzun bir dibace ile bir arada "Üç Zor Mesele" adıyla neşredildi. Üç Kulhuvallahi Bir Elham Üç Zor Mesele'nin Dibacesi işin işten geçmediği, Türkiye'de yapılacak şeylerin neler olduğu fikrine mahsus zeminin oluşmasına müsait vaktin işaretlerinin henüz belirebildiği inancıyla yazıldı. Bor'un pazarının geçtiğini kabul etmiyorum; dolayısıyla eşeğimi Niğde'ye sürme düşüncesinde de değilim. Üç Mesele'yi Zor Zamanda Konuşmak içinde erittim ve ortaya daha netameli Üç Zor Mesele çıktı. Niçin yaptım bunu? Her iki kitabın da müşterisi vardı. Yaptım, çünkü eşeğimi Niğde'ye sürmeğe rıza göstermiş olmak, her iki kitabın ikisinden de nasibini alamamış kıraat meraklılarına taviz vermekti. Paradoks her iki kitabın ikisinden de nasibini alamamışların her iki kitabın piyasaya çıkmasına sebep oluşlarındadır."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 584Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Tiyo Yayınları 


Üç Mesele'yi Zor Zamanda Konuşmak içinde erittim ve ortaya daha netameli Üç Zor Mesele çıktı. Niçin yaptım bunu? Her iki kitabın da müşterisi vardı.