Munzurdaki Zorbaz

Munzurdaki Zorbaz kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. Osmanlının zor zamanlarıdır, çaresiz Zorbaz görevlendirilir. Zorbaz/Mihrali, Deli Hoca /Müderris Alim Hoca ile Munzur vadisine girerler.

Responsive image
YAZAR
Necati Gültepe
DOSYA BOYUTU
10,83 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9789754379013

Bir Munzurdaki Zorbaz kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Munzurdaki Zorbaz kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Necati Gültepe tarafından yazılmıştır.


Toplumların geçmişindeki bazı gerçekleri öğrenmek cesaret işidir; dirençli ve güçlü olmayı gerektirir.Elinizdeki bu romanı okumak içinde biraz cesaret!..Munzur Vadisinden iki aşiret reisi divana müracaat ederek bölgelerinde katliama varan kargaşanın durdurulması için yardım isterler.Böyle büyük kitlesel olaylarda esasen ordu görevlendirmektedir ama...Osmanlının zor zamanlarıdır, çaresiz Zorbaz görevlendirilir.Zorbaz/Mihrali, Deli Hoca /Müderris Alim Hoca ile Munzur vadisine girerler.Burası dünyanın hiçbir yerinde örneği olmayan yüzlerce birbirine benzemez aşiretler mahşeridir.Farklı inanç ve dillere sahip, onlarca etnik gurup ve birbirleri ile savaşmaktadır.Çanlı Kilise 150 rahip mevcudu ile bölgenin en büyük Ermeni kilisesidir. Baş Rahip Rusların desteğiyle Ermeni Krallığını kurup başına geçmeye çalışırken; Derleme aşiretleri kiralık katil olarak kullanmakta, vadide ve çevre şehirlerde katliam yapmaktadır.Vadide şaşırtıcı olaylar gelişmektedir, hiçbir hadise dışarıdan göründüğü gibi değildir.Bölgede bulunan İki Rus General, Ermenileri ve aşiretler üzerinde çalışmaktadırlar.Fakat çok daha derinlerde Zorbazı ve Deli Hocayı bile ürperten başka bir âlemin varlığını keşfederler!..İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 421Baskı Yılı: 2012e-Kitap: Sayfa Sayısı: 304Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Ötüken Neşriyat 


22.78 TL. Zorbaz/Mihrali, Deli Hoca /Müderris Alim Hoca ile Munzur vadisine girerler. Burası dünyanın hiçbir yerinde örneği olmayan yüzlerce birbirine benzemez aşiretler mahşeridir.