Çapraz Günce

Niyazi Eröztürk. Yaşlı, bilge bir Alman kadınla, ekmek parası uğruna uzaklardan kopup gelmiş genç bir Türk çocuğunun inanılmaz, şaşırtıcı dostluklarının doyumsuz tadı.

Responsive image
YAZAR
Niyazi Eröztürk
DOSYA BOYUTU
10,63 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9789753901789

Bir Çapraz Günce kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Çapraz Günce kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Niyazi Eröztürk tarafından yazılmıştır.


Yaşlı, bilge bir Alman kadınla, ekmek parası uğruna uzaklardan kopup gelmiş genç bir Türk çocuğunun inanılmaz, şaşırtıcı dostluklarının doyumsuz tadı. Hiç çocuğu olmamış yaşlı Alman kadınla, ailesini erken yitirmiş ana hasretiyle yaşamış bir Türk gencinin kesişen yolları. Farklı dünyalardan gelip yarattıkları ortak dünya. Doğa sevgisini ve bitkilerle tedavi yöntemlerini oğul bilip öğrettiği gencin bu mirasa sahip çıkması ve kendini bu yolda geliştirmesi. Üsküdar'dan başlayıp Almanya'da şekillenen olgunluk aşaması. Arabistan çöllerine uzanan bir hayat serüveni. Roman kurgusuyla yazılmış ilginç bir yaşam öyküsü. (Arka Kapak)Sayfa Sayısı: 410Dili: TürkçeYayınevi: E Yayınları 


Çapraz Günce. Kdv Dahil. : 20,00 TL. Taksit Seçenekleri. Önerileriniz. Çapraz Günce. YAZAR. : Niyazi Eröztürk.