Dalgınlık Kursları

Enis Batur'nin hazırlayıp Kırmızı Kedi Yayınevi tarafından sunulan Dalgınlık Kursları kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Responsive image
YAZAR
Enis Batur
DOSYA BOYUTU
7,57 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786054927647

Bir Dalgınlık Kursları kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Dalgınlık Kursları kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Enis Batur tarafından yazılmıştır.


"İçimize dışımıza kış indiğinde, uzun geceler boyu, bacalarımız tütsün isteriz. Ocağımızdaki ateş diri kalsın. İlkyaz ufukta göründüğünde, doğa kıpırdamaya koyulur, ağaçlar ve hayvanlar harekete geçer. Can silkinir. Yazla birlikte, açık denizler köpüklenir, ırmaklar kabarır. Su bize erişsin, kıyılarda bekleriz. Neden sonra güz çıkagelir, bütün renkleri elden geçirir, rüzgâr keder tınılarını dener. Kendimizi yoklarız. Şiir bütün mevsimlere, dönüşümlere eşlik etmek için köşesine çekilir ya da köşesinden fırlar. Dumandır, kıpırdanıştır, su zerresidir, yoklamadır. Hayatımızdaki yerini az çok fark ederek ona borçlanırız. Ustanın dediği gibi, şair, kimse kendisinden birşey beklemediğinde bile en iyi şiirlerini bundandır yazmayı sürdürür."-Enis Batur- (Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 160Baskı Yılı: 2014e-Kitap: Sayfa Sayısı: 177Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kırmızı Kedi 


https://www.kitapaktif.com/Bekci-Eski-Dalginlik-Kurslari-Enis-Batur,PR-215124.html.